Wolna Ławka

Dla Rodzica

Witaj w Wolnej Ławce – Miejscu, Gdzie Razem Tworzymy Rodzinne Oparcie. Dla Ciebie, Rodzicu, chcemy być wsparciem w trudnych chwilach, pomagając zrozumieć i budować silniejsze więzi z Twoimi dziećmi.

Dlaczego my? Bo w naszym ośrodku:

Terapia Rodzinna

W przypadku wyzwań rodzinnych, oferujemy terapię rodzinną, której celem jest zrozumienie, akceptacja i konstruktywne rozwiązania. Pomagamy w budowaniu mostów komunikacyjnych między pokoleniami.

Wspólne Tworzenie Wsparcia

Razem z nami możesz budować wspólne, rodzinne oparcie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w stworzeniu harmonii i zrozumienia w Twojej rodzinie, zwłaszcza w okresie, gdy Twoje dziecko przeżywa proces odłączania się.

Profesjonalne Doradztwo

Nasz zespół doświadczonych psychoterapeutów służy profesjonalnym doradztwem, pomagając rodzicom w radzeniu sobie z trudnościami, jakie mogą pojawiać się w codziennym życiu. Rozumiemy, jak bardzo istotne jest wsparcie w kontekście zmian, jakie zachodzą w relacji rodzic-dziecko podczas dorastania.

Wsparcie dla Rodziców

Organizujemy spotkania, gdzie rodzice mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, zyskiwać nowe perspektywy i uczyć się od siebie nawzajem. Rozumiemy, jak trudne może być bycie rodzicem w czasie, gdy Twoje dziecko przechodzi przez okres odłączania się, poszukując swojej tożsamości.

Przyłącz się do Nas, bo Tu Jesteśmy dla Ciebie!

Rozpoczęcie psychoterapii to nie tylko krok w kierunku rozwiązania problemów, ale także możliwość odkrycia własnej drogi.

Psychoterapia par

Czas spotkania: 1,5 godziny
Cena: 350 pln za spotkanie

dla Par

Psychoterapia par jest szczególnie potrzebna, gdy para rodzicielska przeżywa trudne momenty, jest w kryzysie, w trakcie lub po rozwodzie. Procesy w parze rodzicielskiej zawsze wpływają na zdrowie emocjonalne, samopoczucie nastolatka. Aby jak najlepiej przejść przez ten czas i efektywnie pomóc dziecku zachęcamy do udziału w sesjach terapii par.

Terapię par prowadzi jeden terapeuta.

Psychoterapia indywidualna

Czas spotkania: 50 minut
Cena: 210 -250 pln za spotkanie

dla Nastolatka

dla Osoby Młodej Dorosłej

dla Osoby Dorosłej

To regularne spotkania z psychoterapeutą w czasie których opracowywane są problemy osoby zgłaszającej się.

Poprzez regularność spotkań, indywidualnie dobrane formy i metody pracy często osiąga się zakładane cele terapeutyczne i poprawę.
Psychoterapeuci Wolnej Ławki pracują w różnych ujęciach terapeutycznych, jednak wspólnie w czasie zebrań klinicznych i superwizji opracowują strategie pomocy.

Konsultacja wstępna

Czas spotkania: 1 – 1,5 godziny
Cena: 280 – 350 pln za spotkanie

Nastolatek z Rodzicami

Młody Dorosły

Sam Rodzic

Jest to pierwsze spotkanie z psychoterapeutą, na które zapraszamy nastolatka z rodzicami, samego rodzica lub młodego dorosłego.

To spotkanie ma służyć dobremu zrozumieniu problemu, wyłonieniu obszarów do pracy, zaproponowaniu form i sposobów pracy i współpracy. 
Aby profesjonalnie pochylić się nad każdą osobą i sytuacją będziemy potrzebowali od 1 do 3 wstępnych konsultacji.