Wolna Ławka

Dla Osoby Dorosłej

Witaj w Przestrzeni Dla Osoby Dorosłej w Wolnej Ławce, miejscu, gdzie razem stawiamy czoła wyzwaniom dorosłości, oferując wsparcie w odnajdywaniu równowagi i zdobywaniu siły do pokonywania trudności.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Oto, co możemy dla Ciebie zaoferować:

Wsparcie w Trudnych Chwilach

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci radzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą dorosłe życie. Niezależnie od tego, czy to depresja, lęki, wypalenie zawodowe, obniżone nastroje czy inne trudności, nasz zespół doświadczonych psychoterapeutów jest gotów wysłuchać i wesprzeć Cię w Twojej drodze.

Wsparcie w Rozwoju Zawodowym

Jeżeli doświadczasz trudności w pracy, w wypełnianiu zawodowych obowiązków lub pragniesz rozwijać się zawodowo, również możemy Ci pomóc. Nasi terapeuci oferują wsparcie w radzeniu sobie z problemami zawodowymi i wspomagają w procesie rozwoju kariery.

Wsparcie dla Par

Jeśli jesteś w związku i chciałbyś/łabyś pracować nad relacją, również jesteśmy tu dla Ciebie. Pomagamy param zrozumieć się nawzajem, poprawiać komunikację oraz radzić sobie z wyzwaniami, jakie mogą pojawić się w związku.

Zrozumienie Twojego Obciążenia

Życie dorosłe często jest pełne presji i niepewności. Wierzymy, że każda trudność, z którą się zmagasz, ma swoje znaczenie. Tutaj możesz swobodnie dzielić się myślami i uczuciami, bez obaw o oceny czy osądy.

Wspólna Przygoda Samopoznania

Razem z nami odkryjesz głębsze warstwy swojej tożsamości i zrozumiesz, jak wpływają one na Twoje codzienne życie. Psychoterapia to podróż poznawcza, podczas której wspólnie przekraczamy bariery, budując lepsze jutro. Dołącz do nas, aby razem kształtować swoją drogę do samopoznania, rozwoju zawodowego oraz w przypadku par, także do budowania silniejszych relacji.

Przyłącz się do Nas, bo Tu Jesteśmy dla Ciebie!

Rozpoczęcie psychoterapii to nie tylko krok w kierunku rozwiązania problemów, ale także możliwość odkrycia własnej drogi.

Konsultacja wstępna

Czas spotkania: 1 – 1,5 godziny
Cena: 280 – 350 pln za spotkanie

Nastolatek z Rodzicami

Młody Dorosły

Sam Rodzic

Jest to pierwsze spotkanie z psychoterapeutą, na które zapraszamy nastolatka z rodzicami, samego rodzica lub młodego dorosłego.

To spotkanie ma służyć dobremu zrozumieniu problemu, wyłonieniu obszarów do pracy, zaproponowaniu form i sposobów pracy i współpracy. 
Aby profesjonalnie pochylić się nad każdą osobą i sytuacją będziemy potrzebowali od 1 do 3 wstępnych konsultacji.